43 650 66 99 witek.nanomed@gmail.com
43 650 66 99 witek.nanomed@gmail.com
Sensei Super Power

Wzmocnij rozwój swojego dziecka

Rozwój dziecka w świecie pełnym dźwięków

Dzieci bardzo szybko rosną i uczą się. Każdego dnia przebywają w wielu różnych środowiskach akustycznych, a możliwość rozumienia mowy, bez względu na warunki otoczenia, ma kluczowe znaczenie dla ich rozwoju i poczucia pewności siebie. Aparaty słuchowe Oticon Sensei wykorzystują wyjątkowe funkcje przetwarzania sygnału mowy, które umożliwiają zachowanie istotnych szczegółów dźwięku, pomagając dziecku odbierać mowę wyraźnie i naturalnie

Dzieciom z ubytkiem słuchu znacznym lub głębokim, uczestniczenie w pełni w codziennym życiu – w domu czy w szkole – często sprawia trudność. Nauka mówienia. Opanowanie słownictwa. Rozmawianie z rodziną i kolegami. Słuchanie głosu nauczyciela. Udział w zajęciach na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od tego, jak Twoje dziecko odbiera mowę i zawarte w niej szczegóły oraz jak są one przekazywane do mózgu. Aparaty słuchowe Sensei SP pomagają dziecku wyraźniej słyszeć mowę i wspomagają rozwój języka, zapewniając dostęp do pełnego zakresu dźwięków mowy, których potrzebuje mózg. W szczególności istotna jest możliwość słyszenia głosek takich jak „s” i „t”, która ułatwia rozumienie mowy.

ODCIENIE DZIECIŃSTWA

Aparaty słuchowe z rodziny Oticon Sensei są dostępne w szerokiej gamie kolorów oraz z zestawem zabawnych naklejek, dzięki którym dziecko może „oswoić” aparaty. 

Możliwość wyboru ulubionego koloru – od wyrazistego fioletu po świeżą szmaragdową zieleń – ma spore znaczenie na początkowym etapie, gdy dziecko uczy się akceptować i doceniać nowe aparaty słuchowe. Poza tym dziecko może świetnie się bawić wybierając spośród 12 naklejek i nadając aparatowi indywidualny wygląd, odzwierciedlający nastrój, pasujący do ulubionego ubrania lub odpowiedni na specjalną okazję. Możliwość wyboru koloru i nadania indywidualnego charakteru aparatom słuchowym sprawia, że dziecko traktuje je jako coś osobistego, własnego i stanowiącego element jego tożsamości.

Doskonałe działanie - niewielki rozmiar

Sensei Super Power oferują wysoką jakość i wydajnosć w możliwie najmniejszej obudowie. Te dyskretne zauszne aparaty słuchowe, idealne dla dzieci w każdym wieku, są dostępne w ciekawej gamie kolorystycznej.

Możliwosć wyboru ulubionego koloru – od pastelowego błękitu po wyrazisty fiolet – pozwala dziecku wyrazić siebie i daje poczucie, że aparaty rzeczywiście do niego należą; to może motywować dziecko do codziennego ich noszenia. Aparaty można też ozdabiać naklejkami, co jest dodatkową frajdą dla dziecka.

aparaty dla dzieci